Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2016/2017
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U20M
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Faule
Faule suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
1.
Szymon Ber
MUKK Henryk Kania Pszczyna
9
33
3.67
0
0.00
2.
Artur Mazur
MCKS Czeladź
8
31
3.88
0
0.00
3.
Bartosz Ber
MUKK Henryk Kania Pszczyna
10
27
2.70
0
0.00
4.
Mateusz Mach
MUKK Henryk Kania Pszczyna
10
27
2.70
0
0.00
5.
Patryk Kozłowski
KS Pogoń Ruda Śląska
8
26
3.25
0
0.00
6.
Oskar Sot
MUKK Henryk Kania Pszczyna
10
25
2.50
0
0.00
7.
Jakub Musiał
MOSM Tychy
9
22
2.44
0
0.00
8.
Bartłomiej Król
MOSM Tychy
9
22
2.44
0
0.00
9.
Jarosław Krawiec
MCKS Czeladź
8
20
2.50
0
0.00
10.
Dominik Rajczak
MKS Dąbrowa Górnicza
9
19
2.11
0
0.00
11.
Jakub Zawadzki
MOSM Tychy
9
17
1.89
0
0.00
12.
Artur Ziaja
MOSM Tychy
9
15
1.67
0
0.00
13.
Beniamin Przewoźniak
MCKS Czeladź
8
15
1.88
0
0.00
14.
Mateusz Kępa
MKS Dąbrowa Górnicza
7
14
2.00
0
0.00
15.
Adam Niespor
MKS Dąbrowa Górnicza
6
14
2.33
0
0.00
16.
Rafał Palacz
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
8
14
1.75
0
0.00
17.
Oskar Janicki
MUKK Henryk Kania Pszczyna
10
13
1.30
0
0.00
18.
Tomasz Kura
MCKS Czeladź
8
13
1.63
0
0.00
19.
Radosław Chorab
MKS Dąbrowa Górnicza
7
13
1.86
0
0.00
20.
Piotr Karpacz
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
8
12
1.50
0
0.00
21.
Błażej Orpel
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
9
12
1.33
0
0.00
22.
Dawid Boryka
MKS Dąbrowa Górnicza
6
11
1.83
0
0.00
23.
Jakub Maroń
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
7
11
1.57
0
0.00
24.
Krzysztof Hajder
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
7
11
1.57
0
0.00
25.
Patryk Piszczatowski
MKS Dąbrowa Górnicza
9
11
1.22
0
0.00
26.
Tomasz Krzymiński
KS Pogoń Ruda Śląska
9
11
1.22
0
0.00
27.
Adam Skiba
MKS Dąbrowa Górnicza
5
10
2.00
0
0.00
28.
Patryk Mertus
MOSM Tychy
8
9
1.13
0
0.00
29.
Marcel Kłosowski
MCKS Czeladź
9
9
1.00
0
0.00
30.
Szymon Piekorz
MUKK Henryk Kania Pszczyna
5
8
1.60
0
0.00
31.
Mateusz Niemiec
MUKK Henryk Kania Pszczyna
10
8
0.80
0
0.00
32.
Kamil Krajewski
MOSM Tychy
8
8
1.00
0
0.00
33.
Dominik Sala
MKS Dąbrowa Górnicza
9
8
0.89
0
0.00
34.
Kamil Łączny
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
6
8
1.33
0
0.00
35.
Marek Bienioszek
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
9
8
0.89
0
0.00
36.
Jakub Malinowski
MCKS Czeladź
8
8
1.00
0
0.00
37.
Piotr Hałęza
MCKS Czeladź
8
7
0.88
0
0.00
38.
Artur Wiloch
KS Pogoń Ruda Śląska
8
7
0.88
0
0.00
39.
Paweł Raff
MOSM Tychy
8
7
0.88
0
0.00
40.
Sebastian Stępień
MKS Dąbrowa Górnicza
6
7
1.17
0
0.00
41.
Maciej Koćma
MKS Dąbrowa Górnicza
7
6
0.86
0
0.00
42.
Paweł Janus
KS Pogoń Ruda Śląska
7
6
0.86
0
0.00
43.
Jakub Łącki
MOSM Tychy
7
6
0.86
0
0.00
44.
Jakub Chrobak
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
7
6
0.86
0
0.00
45.
Daniel Tomczyk
MKS Dąbrowa Górnicza
9
6
0.67
0
0.00
46.
Tymoteusz Jarosz
MOSM Tychy
5
5
1.00
0
0.00
47.
Marcin Matukin
KS Pogoń Ruda Śląska
5
5
1.00
0
0.00
48.
Szymon Woźniak
MOSM Tychy
8
5
0.63
0
0.00
49.
Sebastian Wojciechowski
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
8
5
0.63
0
0.00
50.
Bartosz Matuszczak
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
8
5
0.63
0
0.00
51.
Marek Szewczyk
MCKS Czeladź
8
4
0.50
0
0.00
52.
Jakub Siewniak
MCKS Czeladź
5
3
0.60
0
0.00
53.
Łukasz Lewiński
MKS Dąbrowa Górnicza
8
3
0.38
0
0.00
54.
Igor Nazarewicz
MOSM Tychy
9
2
0.22
0
0.00
55.
Kacper Majka
AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice
8
1
0.13
0
0.00
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
11.04.2024
JUNIORKI STARSZE RMKS RYBNIK PIĄTĄ DRUŻYNĄ W POLSCE!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×